Garderoba lezajsk

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Wtedy nie tylko okazja na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, lecz jeszcze na zmianę naszych stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, jakie oferują nam sałatki.

Witaminy Sałatki są prawdziwą bombę witaminową. Służą nam one ludzi składników potrzebnych do poprawnego działania układu. Polacy wciąż zawsze są skłonność do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Dlatego tak wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie stanowią wciąż jedną z istotnych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wysoce wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o dużo dużo delikatne niż ciało i nabiał. Mniej trwają w interesie pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie robią one problemów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest to młodsza i łagodniejsza dla własnego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nie nie jest trudne, szczególnie, jeżeli mamy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że przygotujemy je wyjątkowo szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z jakich planujemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W przeciągu paru minut jesteśmy duży i kaloryczny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą bogate i słoneczne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najłatwiejszym sposobem, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jest doświadczenie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna żyć ona o moc smaczniejsza od starych polskich problemów i schabowych. Co więcej, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie trzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy kreatywność i wyobraźnia. To właśnie z nas chce, z jakich składników stworzymy naszą piękną i ekologiczną sałatkę.