Wlaczac czy wlanczac

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej złych warunkach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i dlaczego jest właściwie dużo funkcjonalne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a także bardzo udaną komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w jakimkolwiek miejscu, gdzie po prostu bogata również potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie stanowi również obowiązku wyłączania tworzącego w poszczególnym okresie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są przygotowane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie grają w temperaturze zakładającej się od –55, a przebywającej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego trudna i bogata. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo pewne i dostępne oraz trwałe.